E-kool nipihommikul

Täna hommikul oli teemaks e-kool. See on hea abivahend õpetajale. Nüüd on lisandunud klassijuhatajatele oma leht “Klass” Beeta märkmega. See leht annab kokkuvõtliku ülevaate klassi tegemisest: õppimine, puudumised, teavitused ja seda päevade kaupa. Nii on võimalik klassijuhatajal saada kiire ülevaade päeval toimunust.

Kui oled unustanud märkida tunnis puudujad, siis on hea abivahend ainetunni juures nupp “Kogu puudumised”, mida kasutades saad märkida koguda klassijuhataja poolt eelnevalt puudujaks märgitud õpilased. Nii ei ole klassijuhatajal vaja lisaks pöörduda aineõpetaja poole paranduste tegemiseks.

Soojalt on soovitatud ka pikemalt ette märkida tulevades kontrolltööd, et ei satuks mitu tööd ühele päevale. Selle jaoks on hea vaadata kontrolltööd lisades “Ülesannete kalendrit” kus on iga klassi puhul näha, millised ülesanded neile on juba määratud.